O nás

IMG_0857

Nerobíme žiadne rozdiely, malý či veľký, Každý zákazník je pre nás dôležitý.

Našou prioritou sú kvalitné služby a kompletná realizácia prianí našich klientov. Našimi kľúčovými hodnotami sú profesionalita, lojalita, rýchlosť, transparentnosť a spoľahlivosť. Celý náš tím pracuje pre Vás v súlade s našou vnútornou firemnou kultúrou. V našej spoločnosti kladieme dôraz na dobre vykonanú prácu, ktorá je našou najlepšou vizitkou. Za všetky projekty sa môžeme pochváliť kompletnou realizáciou omietok, poterov a maľovania v halách, domoch a rôznych administratívnych budovách.  

Pre realizáciu strojných omietok, poterov a maľovania pracujeme s modernými strojmi, ktoré nám umožňujú kvalitnejšie a rýchlejšie prevedenie na rozdiel od klasických zdĺhavých postupov. Materiál na stavbu dovážame v silách. Používame dilatačné APU lišty, výstužné pozinkované rohové profily, fólie na okná, pásky, ukončovacie profily a na spojenie dvoch rôznych materiálov používame armovacia sieť aby sme zabránili následnému praskaniu. Samozrejmosťou je vypratanie a očista staveniska po skončení práce.

MÁME STROJE KTORÉ VAŠA STAVBA POTREBUJE.

O nás
Ukončených projektov
O nás
Profesionálnych pracovníkov
O nás
Profesionálnych kvalitných strojov

Miesta realizácie: Kde všade sme schopný za Vami prísť?

mapa_okresy2

Materiál ktorý používame Používame len testované materiáli, od ktorých máme certifikát o nezávadnosti a sú vhodne aj do Zdravotníckych a školských zariadení.

knauf-logo
baumit
thumb_5148_producerLogo_logo

Kde nás nájdete?

ZAKUTANSKY SK
Južná trieda 4B
040 01 Kosice -mestská časť Juh

Máte otázky?

Mobil: 0951262644 
Email: martin@zakutansky.sk